کلاسهای گروهی

در کلاسهای گروهی کتاب Le Nouveau Taxi آموزش داده می شود. هرکتاب شامل یک سطح است که در دو ترم آموزش داده می شود. آموزشگاه زبان پردیسان برای اینکه زبان آموزان نهایت استفاده را از مطالب آموزش داده شده در کلاس ببرند سعی کرده با نفرات محدود کلاس ها را برگزار نماید.

Le Nouveau Taxi 1(A1):در دوترم هرم شامل 28 جلسه

Le Nouveau Taxi 2(A2): در دوترم هرم شامل 28 جلسه

Le Nouveau Taxi 3(B1): در دوترم هرم شامل 28 جلسه

Édito (B2): در سه ترم 28 جلسه ای

 

دوره های خصوصی

متقاضیانی که قصد مهاجرت به فرانسه و یا کشورهای فرانسه زبان را دارند و زمان کمی برای یادگیری داشته و یا نمیتوانند بنا به دلایلی در کلاسهای گروهی شرکت نمایند، میتوانند با انتخاب کلاسهای خصوصی در روزها و ساعاتی که خود در نظر دارند از کلاسها با مزیت تک نفر بودنو استفاده کامل از محضر استاد استفاده نمایند. مزیت دیگری که کلاسهای خصوصی دارد این است که با وجود اینکه متد آموزشگاه کتاب Le Nouveau Taxi می باشد، زبان آموز می تواند با متد مورد نظر خود، زبان فرانسه را بیاموزد.

 

دوره مکالمه زبان فرانسه

در این دوره سعی بر آن شده است که زبان آموزان بتوانند در موقعیت های مختلف (زندگی روزمره، موقعیت های کاری یا تحصیلی) در کشورهای فرانسوی زبان و همینطور برای برطرف کردن نیازهای زبانی و ارتباط برقرار کردن با مردم فرانسوی زبان درمسافرت به کشورهای فرانسه، کانادا، بلژیک و دیگر کشورهای فرانسوی زبان، براحتی از جملات و اصطلاحات کاربردی استفاده کرده و نیاز خود را برطرف سازند.

 

دوره های آموزش فرانسه به کودکان

اینکه چرا باید کودکانمان را به یادگرفتن زبان تشویق کنیم بسیار مهم است. همانطور که میدانید بهترین زمان یادگیری و ماندگار بودن آن دوران کودکی است. یادگیری زبان نیز از این قاعده مستثنی نیست. یادگیری زبان به کودکانمان کمک میکند، در حل مسایل سریعتر عمل کنند و قدرت حافظه آنها نیز بالاتر برود. پیشرفت در یادگیری زبان به آنها اعتماد به نفس داده و باعث پیشرفت درتمام مسیر زندگی آنها می شود.

اگر قصد مهاجرت به کشور فرانسه یا کشورهای فرانسوی زبان را دارید نگران نا آشنا بودن کودکانتان و احساس بیگانگی آنها نسبت به این زبان نباشید. آموزشگاه پردیسان با برگزاری کلاسهای آموزشی در محیطی پویا و اساتید حرفه ای با تخصص آموزش به کودکان، به یادگیری بهتر عزیزان شما کمک میکند.

این دوره ها برای کودکان بالای شش سال برگزار می شود و متدی که برای این دوره در نظر گرفته شده است متد Alex et Zoé می باشد.

 

دوره تربیت مدرس زبان فرانسه (FDF)

علاقمندان به تدریس، با شرکت در این دوره، با مهارتهای لازم برای تدریس آشنایی پیدا کرده و با گذراندن این دوره اطلاعاتی شامل اداره کلاس و برخورد با زبان آموز و همچنین نکاتی که باید در طول کلاس رعایت شود و از همه مهمتر وظایفی که استاد قبل از تشکیل کلاس باید به آن توجه کند، در این دوره بطور کامل توضیح داده می شود. پس از پایان دوره مدرک رسمی از وزارت علوم (مدرک FDF) اعطا خواهد شد. 

 

 

نحوه برگزاری دوره:

نوع کلاس

تعداد جلسات در هفته

روزها

سانس های برگزاری

گروهی: حداقل 6 حداکثر 14 نفر

 

خصوصی: یک یا دو نفر

سه جلسه

زوج

فرد

جمعه  

صبح ها: (10:45-9) (12:45-11)

  عصرها: (15:45-14) (17:45–16) 

(19:45-18) (21:45-20) 

جمعه ها: صبح 9 الی 13